Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

Sofy narożne

W mieszkaniu każdego z nas ważną rolę odgrywają meble, które umożliwią nam odpoczynek, a zarazem będą stanowiły ozdobę wnętrza. Idealnym rozwiązaniem na wykorzystanie miejsca w salonie z pewnością będą sofy narożne, które świetnie wpiszą się w aranżację pomieszczenia w stylu angielskim lub glamour.

Elegancja na pierwszym planie

W naszej ofercie znajdziesz luksusowe meble o delikatnych i subtelnych kształtach, ale również takie z nutą ekstrawagancji i nowoczesności. W asortymencie sklepu z pewnością spotkasz ekskluzywne kanapy i luksusowe narożniki, które sprawdzą się zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach w Twoim domu. Mogą być także świetnym uzupełnieniem lobby firmowego czy apartamentu hotelowego. Niezaprzeczalnym atutem proponowanych sof narożnych jest niezwykły komfort dzięki zastosowywaniu pianki wysoko elastycznej, przez co stają się jeszcze wygodniejsze.

Funkcjonalne narożniki do pokoju

Warto podkreślić, że nasze ekskluzywne sofy posiadają funkcję spania, która w jednej chwili zmieni narożnik w niezwykle wygodne, rozłożyste łóżko do spania. To bardzo praktyczne rozwiązanie, gdy z wizytą pojawi się niezapowiedziany gość albo spotkanie ze znajomymi przeciągnie się za długo. Nasze luksusowe, a zarazem funkcjonalne meble dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i subtelnych, klasycznych wnętrzach.

Jeśli szukasz nietuzinkowych mebli do urządzenia swojego mieszkania czy domu, to oferta naszego sklepu jest skierowana właśnie do Ciebie. Razem stwórzmy niepowtarzalny klimat Twojego salonu. Przykładowe aranżacje możesz znaleźć w naszych showroomach w Gdańsku, Poznaniu i Markach koło Warszawy.

Aster

7799,00 

FOKUS

3999,00 

Holly

4999,00 

Arezzo

6999,00