Buduj atmosferę oświetleniem

Właściwe oświetlenie mieszkania to coś, od czego należy zacząć.

Dobra aranżacja nie może istnieć bez oświetlenia – właściwie skomponowane może wywierać duży wpływ na odbiór wnętrza. Umieszczone w strategicznych miejscach może zmienić to, jak prezentują się meble i współgrają ze sobą barwy wybrane do pomieszczenia. Ponadto przemyślana lampa czy nietuzinkowy żyrandol mogą stanowić unikalną dekorację, która będzie zwracać uwagę i dopełniać wystrój.

 

Nasz sklep internetowy oferuje oryginalne lampy wiszące, niebanalne latarnie, a także żyrandole kryształowe (których jesteśmy producentem) doskonale wpisujące się w styl retro. Są to ekskluzywne produkty starannie wykonane z materiałów najwyższej jakości, jakie sprawdzają się nie tylko w gustownie urządzanych domach i rezydencjach. Nietuzinkowa lampa wisząca, latarnia czy kryształowa ozdoba na suficie z naszego sklepu internetowego sprawdzą się również w przestrzeni biznesowej.

30% off

Buduj atmosferę
oświetleniem

Kategorie

ponad 15 produktów w tej kategorii

Lampy
4 Produkty
Latarnie
0 Produkty
Żyrandole
5 Produkty

Wysoka jakość naszych produktów

PROMOCJA -30%

nasze
modele

Szeroki asortyment mebli

Proponujemy nietuzinkowe i pełne elegancji narożniki, sofy 1-2-3- i 4-miejscowe z funkcją rozkładania. Powstają ręcznie zgodnie z najlepszymi tradycjami rzemiosła oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałówOferujemy również tapicerowane łóżka sypialnianekrzesła i pufy odzwierciedlające luksusowy charakter naszej oferty.

Zadbaj o odpowiednie akcesoria i dekoracje

Nasza oferta produktów to nie tylko sofy ale także ekskluzywne akcesoria i dekoracje nadające wnętrzom wyjątkowy klimat. Idealnie pasują do oferowanych przez nas wysokiej jakości mebli.

PROMOCJA -15%

Poznaj nasz dział
akcesoria i dekoracje

transport

Wiemy, że transport mebli to duże wyzwanie, dlatego możesz skorzystać z naszych usług transportowych.

raty

Nie tylko nasze sofy są wygodne... wygodne jest także finansowanie zakupów w ratach.

Kupuj bezpiecznie

Zadbaliśmy o to, abyś się czuł w pełni bezpieczny, robiąc zakupy w naszym sklepie.

Montaż

Twój czas jest dla nas bardzo ważny, dla tego, jeśli zechcesz nasz zespół złoży twoje meble za ciebie.